wersja do wydruku Martyna Bąk 22.08.2016 10:53

Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów

Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów

 

Adam Rams - Prezydent Miasta

 

1. Wydział Organizacyjny i Kadr [OR]:

  • Elżbieta Piotrowska [Naczelnik]
  • Gabriela Dąbrowska [Z-ca Naczelnika]
  • Jolanta Orłoś [Kierownik Referatu Kadr]
  • Elżbieta Wróbel [Inspktor]
  • Aleksandra Fogiel - Wioska [Inspektor]
  • Agnieszka Dudko [Podinspektor]
  • Beata Rosa [Inspektor]
  • Małgorzata Duchnowska [Inspektor]
  • Martyna Bąk [Podinspektor]
  • Marzena Kołodziej [Inspektor]
  • Martyna Chrząszcz [Podinspektor]
  • Krystian Załęczny [Podinspektor]
  • Adam Dudek [Podinspektor]
  • Oktawia Sałasińska [Podinspektor]
  • Joanna Matuszewska [Młodszy Referent] - umowa na zastępstwo
  • []
  •  Krystyna Romasz [Sprzątaczka]
  • Grażyna Orzechowska [Sprzątaczka]
  • Iwona Stalica [Sprzątaczka]
  • Grażyna Szlaga [Sprzątaczka]
  • Anna Wdowiak [Sprzątaczka]
  • Marzena Jakubczyk [Sprzątaczka]
  • Eugeniusz Alczyński [Kierowca]
  • Czesław Dąbrowski [Konserwator]
  • Stefan Śmieja [Konserwator]

2. Urząd Stanu Cywilnego [USC]:

  • Barbara Bismor [Kierownik]
  • Krystyna Pach [Z-ca Kierownika]
  • Aleksandra Złocka [Inspektor]
  • Sylwia Steimann [Inspektor]
  • Joanna Bednarek [Podinspektor]

3. Straż Miejska [SM]:

  • Andrzej Daroń [Komendant]
  • Andrzej Dobrowolski [Z-ca Komendanta]
  • Katarzyna Przełożny [Podinspektor]
  • Małgorzata Kała [Pomoc administracyjna]
  • Wioletta Łyko [Pomoc administracyjna]
  • Adrian Szykowski [Starszy Inspektor]
  • Mariusz Kubaszak [Inspektor]
  • Witold Kraziński [Inspektor]
  • Piotr Michałów [Inspektor]
  • Franciszek Kostelecki [Specjalista]
  • Krzysztof Poręba [Młodszy Specjalista]
  • Mirosław Przykłota [Specjalista]
  • Jarosław Przydatek [Specjalista]
  • Maria Kuczera [Strażnik]
  • Mariusz Wójcik [Specjalista]
  • Rafał Krawczyk [Starszy Strażnik]
  • Sebastian Wójcik [Strażnik]
  • Żaneta Skalska [Aplikant]

4. Biuro Audytu i Kontroli Wewnętrznej [BAiKW]:

  • Alicja Jureczko - Wyżgolik [Kierownik]
  • Marzena Filuś [Inspektor]

5. Radca Prawny [RP] - Helena Słupik

6. Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych [PO] - Władysława Grabińska

7. Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością [PJ] - Gabriela Dąbrowska

8. Pełnomocnik ds. Wyborów [PW] - Gabriela Dąbrowska

9. Administrator Bezpieczeństa Informacji [ABI] - Honorata Przetocka

10. Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy [BHP] - Michalina Graczek

 

Barbara Zwierzyńska - Zastępca Prezdenta Miasta

 

1. Wydział Gospodarki Komunalnej, Restrukturyzacji i Ochrony Środowiska [GKRiOŚ]:

  • Anna Lewandowska [Naczelnik]
  • Ewa Dobrzyńska [Z-ca Naczelnika]
  • Teresa Golba [Kierownik Referatu ds. Ochrony Środowiska]
  • Beata Lubecka [Kierownik Referatu ds. Odpadów Komunalnych]
  • Ryszarda Kawecka [Inspektor]
  • Brygida Pluta [Inspektor]
  • Anna Zackiewicz [Podinspektor]
  • Ryszard Wiercigroch [Inspektor]
  • Mirosława Fryc - Jabłońska [Inspektor]
  • Magdalena Szczygieł [Inspektor]
  • Bożena Sebzda [Inspektor]
  • Aleksandra Kmita - Nowicka [Inspektor]
  • Joanna Leńczowska [Inspektor]
  • Krzysztof Trela [Inspektor]

2. Wydział Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa [GR]:

  • Mariusz Aleksiej [Naczelnik]
  • Maria Baroń [Z-ca Naczelnika]
  • Joanna Tabor [Inspektor]
  • Ewa Lach [Inspektor]
  • Aleksandra Żmuda [Inspektor]
  • Anna Jabłońska [Inspektor]
  • Katarzyna Achtelik [Inspektor]
  • Maria Ciborowska [Inspektor]
  • Irena Panos - Zubrzycka [Podinspektor]
  • Maria Łopuszyńska [Podinspektor]
  • Joanna Michalak [Młodszy Referent] - umowa na zastępstwo

3. Wydział Zamówień Publicznych [ZP]:

  • Kornelia Loch [Naczelnik]
  • Monika Szczuk [Inspektor]
  • Urszula Czarnecka [Inspektor]
  • Agnieszka Szulc [Inspektor]
  • Julita Macionczyk [Podinspektor]
  • Małgorzata Palka [Podinspektor]

4. Wydział Inwestycji Miejskich [IM]:

  • Ewa Szczypka [Naczelnik]
  • Marek Sobieszek [Inspektor]
  • Beata Bednarek [Inspektor]
  • Katarzyna Renke [Inspektor]
  • Wojciech Stachowski [Inspektor]
  • Joanna Fijołek [Inspektor]
  • Ewa Tompalska [Inspektor]

5. Wydział Urbanistyki, Architektury, Strategii Rozwoju Miasta i Spraw Lokalowych [UA]:

  • Krystyna Kostelecka [Naczelnik]
  • Delfina Brzezicka [Z-ca Naczelnika]
  • Ilona Kostelecka [Kierownik Referatu Lokalowego]
  • Bartosz Kaczmarzyk [Inspektor]
  • Anna Gałka [Inspektor]
  • Sylwia Tałajkowska [Inspektor]
  • Anna Wieczorek [Podinspektor]
  • Katarzyna Paszek [Podinspektor]

6. Miejski Zespół Gospodarki Lokalowej i Administracji [MZGLiA]:

  • Mieczysław Kobylec [Dyrektor]

 

Piotr Surówka - Zastępca Prezydenta Miasta

 

1. Pełnomocnik ds. Profilaktyki i Promocji Zdrowia [PZ] - Piotr Grzelak

2. Centrum Kultury [CK]:

  • Jerzy Kosowski [Dyrektor]

3. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji {MOSiR]:

  • Krzysztof Stolarek [Dyrektor]

4. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej {MOPS]:

  • Małgorzata Cisek - Sopel [Dyrektor]

5. Miejskie Centrum Edukacji [MCE]:

  • Anna Misiura [Dyrektor]

6. Miejskie Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy:

  • Lidia Książek [Dyrektor]

7. Miejski Przedszkole Nr 3 im. Juliana Tuwima:

  • Iwona Stańczyk [Dyrektor]

8. Miejskie Przedszkole Nr 7:

  • Grażyna Misztalewska [Dyrektor]

9. Miejskie Przedszkole Nr 12 im. Janusza Korczaka:

  • Ilona Wierzbowska - Pluta [Dyrektor]

10. Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 13:

  • Aldona Rychlewska [Dyrektor]

11. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Feliksa Michalskiego:

  • Barbara Iwanicka [Dyrektor]

12. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich:

  • Barbara Starek [Dyrektor]

13. Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Karola Miarki:

  • Teresa Bochenek [Dyrektor]

14. Miejska Szkoła Podstawowa nr 4:

  • Jadwiga Salwa [Dyrektor]

15. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Królowej Jadwigi:

  • Eugeniusz Szybiak [Dyrektor]

16. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7:

  • Danuta Pluta [Dyrektor]

17. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 im Marii Konopnickiej:

  • Marzena Rudziewicz [Dyrektor]

18. Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej:

  • Jolanta Leśniowska [Dyrektor]

19. Miejski Żłobek:

  • Małgorzata Dorabiała [Dyrektor]

 

Krzysztof Grzelak - Skarbnik Miasta

 

1. Wydział Budżetowy i Planowania [FB]:

  • Barbara Erwin [Naczelnik]
  • Mariola Haberska [Inspektor]
  • Katarzyna Wojtyło [Inspektor]
  • Bernadeta Pisula [Inspektor]
  • Adrianna Maniura [Inspektor]
  • Danuta Kuźmicka [Inspektor]
  • Marcin Polywka [Inspektor]
  • Anna Ostalecka [Inspektor]
  • Joanna Macha [Inspektor]
  • Joanna Gieniusz [Inspektor]
  • Natalia Lembas - Czuba [Samodzielny Referent]

2. Wydział Finansów [FN]:

  • Aleksandra Polywka [Naczelnik]
  • Irena Dusza - Kuczmarska [Z-ca Naczelnika]
  • Anna Hejna [Inspektor]
  • Katarzyna Baran [Inspektor]
  •  Anna Hesok [Podispektor]
  • Helena Kopeć [Inspektor]
  • Magdalena Baryś [Inspektor]
  • Krystyna Łącka [Podinspektor]
  • Małgorzata Ołowiak [Podinspektor]
  • Agnieszka Świstuń [Inspektor]
  • Karolina Szolc [Referent]
  • Aleksandra Jankowska [Młodszy Referent] - umowa na zastępstwo

3. Pełnomocnik ds. Inwentaryzacji [PI] - Maria Kozubowska

 

Piotr Dudło - Sekretarz Miasta

 

1. Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego [SO]:

  • Joanna Dymkowska [Z-ca Naczelnika]
  • Beata Zawadzka [Kierownik Referetu Obsługi Ludności]
  • Jarosław Wiewiura [Kierownik Referetu Zarządzania Kryzysowego]
  • Władysław Szewczyk [Podinspektor]
  • Ewelina Jagiełko [Inspektor]
  • Ewa Mielczarek [Inspektor]
  • Bogusława Wilk [Inspektor]
  • Władysława Grabińska [Podinspektor]
  • Judyta Przybyła [Podinspektor]
  • Beata Karwot [Inspektor]
  • Barbara Grzesiczek [Inspektor]
  • Magdalena Jasnos [Młodszy Referent] - umowa na zastępstwo

2. Wydział Świadczeń Socjalnych i Działalności Gospodarczej [SDG]:

  • Lidia Labocha - Kozar [Naczelnik]
  • Aleksandra Barwińska [Inspektor]
  • Maria Kozubowska [Inspektor]
  • Teresa Przybyła [Podinspektor]
  • Mirella Drzymała [Inspektor]
  • Grażyna Dolata [Inspektor]

3. Biuro Obsługi Rady Miasta [BRM]:

  • Wioletta Marciniak [Kierownik]
  • Marta Mastalska [Podinspektor]

4. Biuro Informatyków [BI]:

  • Jan Bajorek [Kierownik]
  • Andrzej Reszka [Główny Specjalista]
  • Szymon Juśków [Inspektor]

5. Biuro ds. Funduszy Strukturalnych, Promocji, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi [BWP]:

  • Krzysztof Stryczek [Kierownik]
  • Krystian Pluta [Inspektor]
  • Adam Lipiński [Inspektor]
  • Michał Piszer [Inspektor]

6. Pełnomocnik ds. Bezpieczeństwa Informacji [PB] - Andrzej Reszka

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Knurów
Informację opublikował:Martyna Bąk
Informację wytworzył:Jolanta Orłoś
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:22.08.2016 10:53

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
09.10.2017 12:59 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
03.10.2017 09:50 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
11.09.2017 12:14 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
07.09.2017 08:25 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
05.09.2017 09:21 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
01.09.2017 14:20 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
01.09.2017 14:09 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
01.09.2017 13:51 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
30.08.2017 13:38 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
16.08.2017 10:31 Edycja dokumentu (Martyna Bąk)
01.08.2017 08:34 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
20.07.2017 16:43 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
20.07.2017 16:42 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
03.07.2017 08:15 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
01.06.2017 10:51 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
01.06.2017 10:50 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
20.04.2017 08:51 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
04.04.2017 08:03 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
03.04.2017 08:10 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
22.03.2017 12:07 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
21.02.2017 08:10 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
16.02.2017 15:21 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
14.02.2017 12:53 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
10.02.2017 14:50 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
01.02.2017 11:52 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
17.01.2017 15:22 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
12.01.2017 13:19 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
07.12.2016 09:04 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
30.11.2016 17:13 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
09.11.2016 09:11 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
02.11.2016 07:48 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
20.10.2016 08:37 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
10.10.2016 11:33 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
29.09.2016 13:18 Edycja dokumentu (Jolanta Orłoś)
08.09.2016 10:50 Edycja dokumentu (Martyna Bąk)
05.09.2016 14:55 Edycja dokumentu (Martyna Bąk)
01.09.2016 11:07 Edycja dokumentu (Martyna Bąk)
26.08.2016 08:35 Edycja dokumentu (Martyna Bąk)
22.08.2016 10:53 Utworzenie dokumentu. (Martyna Bąk)