Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów
Adam Rams - Prezydent Miasta
1. Wydział Organizacyjny i Kadr [OR]:
- Elżbieta Piotrowska [Naczelnik]
- Gabriela Dąbrowska [Z-ca Naczelnika]
- Elżbieta Wróbel [Kierownik Referatu Kadr
- Aleksandra Fogiel - Wioska [Inspektor]
- Małgorzata Duchnowska [Inspektor]
- Martyna Bąk [Inspektor]
- Marzena Kołodziej [Inspektor]
- Martyna Chrząszcz [Podinspektor]
- Monika Skowrońska [Inspektor]
- Aleksandra Kurpanik [Inspektor]
- Adam Dudek [Podinspektor]
- Oktawia Sałasińska [Podinspektor]
- Joanna Dziechciarz [Inspektor]
- Natalia Dorabiała - Pietras [Inspektor]
- Ewa Pietras [Podinspektor] - umowa o pracę zawarta na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
- Natalia Świerkot [Inspektor]
2. Urząd Stanu Cywilnego [USC]:
- Barbara Bismor [Kierownik]
- Krystyna Pach [Z-ca Kierownika]
- Aleksandra Złocka [Inspektor]
- Sylwia Steimann [Inspektor]
- Joanna Bednarek [II Z-ca Kierownika]
3. Straż Miejska [SM]:
- Andrzej Daroń [Komendant]
- Andrzej Dobrowolski [Z-ca Komendanta]
- Katarzyna Przełożny [Podinspektor]
- Małgorzata Kała [Pomoc administracyjna]
- Adrian Szykowski [Starszy Inspektor]
- Mariusz Kubaszak [Inspektor]
- Witold Kraziński [Inspektor]
- Piotr Michałów [Starszy Inspektor]
- Franciszek Kostelecki [Młodszy Inspektor]
- Krzysztof Poręba [Starszy Specjalista]
- Mirosław Przykłota [Młodszy Inspektor]
- Jarosław Przydatek [Starszy Specjalista]
- Rafał Krawczyk [Młodszy Specjalista]
- Sebastian Wójcik [Starszy Strażnik]
4. Biuro Audytu i Kontroli Wewnętrznej [BAiKW]:
- Alicja Jureczko - Wyżgolik [Kierownik Biuira - Audytor wewnętrzny]
- Marzena Filuś [Inspektor]
5. Radca Prawny [RP] - Helena Słupik
6. Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych [PO] - Władysława Grabińska
7. Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością [PJ] - Gabriela Dąbrowska
8. Pełnomocnik ds. Wyborów [PW] - Gabriela Dąbrowska
9. Inspektor Ochrony Danych [IOD] - Honorata Przetocka
10. Inspektor ds. B H P oraz PPOŻ. [BHP] - Krzysztof Mrozek
Krystyna Kostelecka - Zastępca Prezdenta Miasta
1. Wydział Gospodarki Komunalnej, Restrukturyzacji i Ochrony Środowiska [GKRiOŚ]:
- Anna Lewandowska [Naczelnik]
- Bożena Sebzda [Z-ca Naczelnika]
- Beata Lubecka [Kierownik Referatu ds. Odpadów Komunalnych]
- Brygida Pluta [Kierownik Referatu ds. Ochrony Środowiska]
- Beata Bieniek [Inspektor]
- Iwona Malczyk-Karwot [Inspektor]
- Marek Gawkowski [Inspektor]
- Aleksandra Kmita - Nowicka [Inspektor]
- Krzysztof Trela [Inspektor]
- Bożena Krok [Inspektor]
- Daria Lapczyk [Podinspektor]
- Adriana Górecka [Podinspektor]
- Wioleta Dudzińska [Podinspektor]
- Aleksandra Curyło [ Młodszy Referent] - umowa o pracę zawarta na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
2. Wydział Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa [GR]
- Aleksandra Żmuda [Naczelnik]
- Agnieszka Baron [Zastępca Naczelnika]
- Mariusz Aleksiej [Inspektor]
- Mirosława Rudzewicz-Zwierzyńska [Inspektor]
- Laura Górniak [ Inspektor]
- Lucyna Cebula [Inspektor]
- Justyna Ślusarek [Podinspektor]
- Małgorzata Pieszczyńska [Podinspektor]
3. Wydział Zamówień Publicznych [ZP]:
- Kornelia Loch [Naczelnik]
- Monika Szczuk [Inspektor]
- Urszula Czarnecka [Inspektor]
- Agnieszka Kozyro [Inspektor]
- Julita Macionczyk Inspektor]
- Małgorzata Palka [Inspektor]
4. Wydział Inwestycji Miejskich i Spraw Drogowych [IM]:
- Magdalena Szczygieł [Naczelnik]
- Joanna Fijołek [Z-ca Naczelnika]
- Marek Sobieszek [Inspektor]
- Beata Bednarek [Inspektor]
- Katarzyna Renke [Inspektor]
- Aleksandra Wieczorek [Inspektor]
- Agnieszka Adamczyk [Inspektor]
- Bartłomiej Bobek [Inspektor]
- Ryszard Wiercigroch [Inspektor]
5. Wydział Urbanistyki, Architektury, Strategii Rozwoju Miasta i Spraw Lokalowych [UA]:
- Anna Gałka [Naczelnik]
- Katarzyna Paszek [Zastępca Naczelnika]
- Sylwia Tałajkowska [Kierownik Referatu]
- Anna Wieczorek [Inspektor]
- Karolina Turak [Inspektor]
- Agata Kawa-Snopek [Inspektor]
- Anna Sroka [Podinspektor]
- Iwona Sossna [Podinspektor]
6. Miejski Zespół Gospodarki Lokalowej i Administracji [MZGLiA]:
- Ilona Kostelecka [ Dyrektor]
Piotr Surówka - Zastępca Prezydenta Miasta
1. Pełnomocnik ds. Profilaktyki i Promocji Zdrowia [PZ] - Piotr Grzelak
2. Centrum Kultury [CK]:
- Mariusz Kowalczyk [Dyrektor]
3. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji {MOSiR]:
- Krzysztof Stolarek [Dyrektor]
4. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej {MOPS]:
- Małgorzata Cisek - Sopel [Dyrektor]
5. Miejskie Centrum Edukacji [MCE]:
- Anna Misiura [Dyrektor]
6. Miejskie Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy:
- Małgorzata Czapla [Dyrektor]
7. Miejskie Przedszkole Nr 7:
- Grażyna Misztalewska [Dyrektor]
8. Miejskie Przedszkole Nr 12 im. Janusza Korczaka:
- Monika Kocjan [Dyrektor]
9. Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 13:
- Aldona Rychlewska [Dyrektor]
10. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 im. Feliksa Michalskiego:
- Barbara Misala [Dyrektor]
11. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2
- Dariusz Dzindzio [Dyrektor]
12. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3
- Barbara Hankus [Dyrektor]
13. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich:
- Barbara Starek [Dyrektor]
14. Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Karola Miarki:
- Joanna Kucyniak [Dyrektor]
15. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7:
- Danuta Pluta [Dyrektor]
16. Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Knurowie
- Marzena Rudziewicz [Dyrektor]
17. Miejski Żłobek:
- Małgorzata Dorabiała [Dyrektor]
Krzysztof Grzelak - Skarbnik Miasta
1. Wydział Budżetowy i Planowania [FB]:
- Adrianna Maniura [Naczelnik]
- Joanna Macha [Z- ca Naczelnika]
- Mariola Haberska [Inspektor]
- Katarzyna Wojtyło [Inspektor]
- Bernadeta Pisula [Inspektor]
- Marcin Polywka [Inspektor]
- Anna Ostalecka [Inspektor]
- Joanna Gieniusz [Inspektor]
- Natalia Lembas - Czuba [Inspektor]
- Karolina Szolc-Drapacz [Inspektor]
- Sandra Skomra [Inspektor]
- Paulina Langner [Podinspektor]
- Laura Świder [Podinspektor]
- Alicja Świder [Młodszy Referent] - umowa o pracę zawarta na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
- Małgorzata Truchel [Młodszy Referent] - umowa o pracę zawarta na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
2. Wydział Finansów [FN]:
- Aleksandra Polywka [Naczelnik]
- Irena Dusza - Kuczmarska [Z-ca Naczelnika]
- Anna Hejna [Inspektor]
- Katarzyna Baran [Inspektor]
- Anna Mazur [Podinspektor]
- Magdalena Baryś [Inspektor]
- Krystyna Łącka [Podinspektor]
- Agnieszka Świstuń [Inspektor]
- Aleksandra Jankowska [Inspektor]
- Małgorzata Tkocz [Inspektor]
- Magdalena Cieślik [Podinspektor]
- Agnieszka Rolnik [Podinspektor]
3. Pełnomocnik ds. Inwentaryzacji [PI] - Maria Kozubowska
Piotr Dudło - Sekretarz Miasta
1. Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego [SO]:
- Joanna Dymkowska [Z-ca Naczelnika]
- Beata Zawadzka [Kierownik Referetu Obsługi Ludności]
- Dariusz Szlachcic[Kierownik Referetu Zarządzania Kryzysowego]
- Ewelina Talaśka [Inspektor]
- Bogusława Wilk [Inspektor]
- Władysława Grabińska [Podinspektor]
- Judyta Przybyła [Inspektor]
- Beata Karwot [Inspektor]
- Barbara Grzesiczek [Inspektor]
- Bogumiła Sinka [Podinspektor]
- Katarzyna Kłosek [Inspektor]
- Agnieszka Busz [Młodszy Referent] - umowa o pracę zawarta na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy
- Marta Nowak [Pomoc administracyjna]
2. Wydział Świadczeń Socjalnych i Działalności Gospodarczej [SDG]:
- Aleksandra Barwińska [Inspektor]
- Maria Kozubowska [Inspektor]
- Mirella Drzymała [Inspektor]
- Marzena Szlachetka [Inspektor]
- Marzena Majewska [Naczelnik]
- Wioletta Sadowska [Inspektor]
3. Biuro Obsługi Rady Miasta [BRM]:
- Wioletta Marciniak [Kierownik]
- Marta Mastalska [Podinspektor]
4. Biuro Informatyków [BI]:
- Jan Bajorek [Kierownik]
- Szymon Juśków [Inspektor]
- Adam Musiał [Podinspektor]
5. Wydział ds. Funduszy Strukturalnych, Promocji, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi [BWP]:
- Krzysztof Stryczek [Naczelnik]
- Adam Lipiński [Inspektor]
- Michał Piszer [Inspektor]
- Agnieszka Wyczarska-Wilk [Inspektor]
6. Pełnomocnik ds. Bezpieczeństwa Informacji [PB] - Andrzej Reszka
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Miasta Knurów |
Informację opublikował: | Martyna Bąk |
Data publikacji: | 22.08.2016 10:53 |
Wytworzył lub odpowiada za treść: | Elżbieta Wróbel |
Data na dokumencie: | Brak |
Informację aktualizował: | Elżbieta Wróbel |
Data aktualizacji: | 22.02.2024 14:04 |