Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów

 

Adam Rams - Prezydent Miasta

 

1. Wydział Organizacyjny i Kadr [OR]:

  • Elżbieta Piotrowska [Naczelnik]
  • Gabriela Dąbrowska [Z-ca Naczelnika]
  • [Kierownik Referatu Kadr]
  • Elżbieta Wróbel [Inspktor]
  • Aleksandra Fogiel - Wioska [Inspektor]
  • Małgorzata Duchnowska [Inspektor]
  • Martyna Bąk [Inspektor]
  • Marzena Kołodziej [Inspektor]
  • Martyna Chrząszcz [Podinspektor]
  • Monika Skowrońska [Podinspektor]
  • Adam Dudek [Podinspektor]
  • Oktawia Sałasińska [Podinspektor]
  • Joanna Matuszewska [Podinspektor]
  • Natalia Dorabiała - Pietras [Podinspektor]
  • Ewa Pietras [Młodszy Referent] - umowa na czas określony zawarta w celu zastępstwa
  • Natalia Hajduk [Podinspektor]
  • Krystyna Romasz [Sprzątaczka]
  • Grażyna Orzechowska [Sprzątaczka]
  • Iwona Stalica [Sprzątaczka]
  • Grażyna Szlaga [Sprzątaczka]
  • Anna Wdowiak [Sprzątaczka]
  • Marzena Jakubczyk [Sprzątaczka]
  • Eugeniusz Alczyński [Kierowca]
  • Czesław Dąbrowski [Konserwator]
  • Stefan Śmieja [Konserwator]

2. Urząd Stanu Cywilnego [USC]:

  • Barbara Bismor [Kierownik]
  • Krystyna Pach [Z-ca Kierownika]
  • Aleksandra Złocka [Inspektor]
  • Sylwia Steimann [Inspektor]
  • Joanna Bednarek [Podinspektor]

3. Straż Miejska [SM]:

  • Andrzej Daroń [Komendant]
  • Andrzej Dobrowolski [Z-ca Komendanta]
  • Katarzyna Przełożny [Podinspektor]
  • Małgorzata Kała [Pomoc administracyjna]
  • Wioletta Łyko [Pomoc administracyjna]
  • Adrian Szykowski [Starszy Inspektor]
  • Mariusz Kubaszak [Inspektor]
  • Witold Kraziński [Inspektor]
  • Piotr Michałów [Starszy Inspektor]
  • Franciszek Kostelecki [Specjalista]
  • Krzysztof Poręba [Młodszy Specjalista]
  • Mirosław Przykłota [Starszy Specjalista]
  • Jarosław Przydatek [Specjalista]
  • Maria Kuczera [Strażnik]
  • Mariusz Wójcik [Starszy Specjalista]
  • Rafał Krawczyk [Starszy Strażnik]
  • Sebastian Wójcik [Strażnik]
  • Żaneta Skalska [Młodszy Strażnik]
  • Magda Mikołajczyk [Młodszy Strażnik]

4. Biuro Audytu i Kontroli Wewnętrznej [BAiKW]:

  • Alicja Jureczko - Wyżgolik [Kierownik]
  • Marzena Filuś [Inspektor]

5. Radca Prawny [RP] - Helena Słupik

6. Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych [PO] - Władysława Grabińska

7. Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością [PJ] - Gabriela Dąbrowska

8. Pełnomocnik ds. Wyborów [PW] - Gabriela Dąbrowska

9. Inspektor Ochrony Danych [IOD] - Honorata Przetocka

10. Inspektor ds. B H P oraz PPOŻ. [BHP] - Krzysztof Mrozek

 

Krystyna Kostelecka - Zastępca Prezdenta Miasta

1. Wydział Gospodarki Komunalnej, Restrukturyzacji i Ochrony Środowiska [GKRiOŚ]:

  • Anna Lewandowska [Naczelnik]
  • Bożena Sebzda [Z-ca Naczelnika]
  • [Kierownik Referatu ds. Ochrony Środowiska]
  • Beata Lubecka [Kierownik Referatu ds. Odpadów Komunalnych]
  •  []
  • Brygida Pluta [Inspektor]
  • Beata Bieniek [Podinspektor]
  • Ryszard Wiercigroch [Inspektor]
  • []
  • Magdalena Szczygieł [Inspektor]
  •  [Inspektor]
  • []
  • Aleksandra Kmita - Nowicka [Inspektor]
  •  Krzysztof Trela [Inspektor]
  • Bożena Krok [Inspektor]
  • Dorota Bunar [Podinspektor]
  • Agnieszka Adamczyk [Podinspektor]

2. Wydział Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa [GR]:

  • Mariusz Aleksiej [Naczelnik]
  •  Aleksandra Żmuda [[Z-ca Naczelnika]
  •  []
  •  []
  • Katarzyna Achtelik [Inspektor]
  • Maria Ciborowska [Inspektor]
  • Laura Górniak [ Podinspektor]
  • Natalia Drabiniok [Podinspektor]
  • Lucyna Cebula [Podinspektor]
  • Justyna Ślusarek [Podinspektor]

3. Wydział Zamówień Publicznych [ZP]:

  • Kornelia Loch [Naczelnik]
  • Monika Szczuk [Inspektor]
  • Urszula Czarnecka [Inspektor]
  • Agnieszka Kozyro [Inspektor]
  • Julita Macionczyk [Podinspektor]
  • Małgorzata Palka [Inspektor]

4. Wydział Inwestycji Miejskich [IM]:

  • Ewa Szczypka [Naczelnik]
  • Marek Sobieszek [Inspektor]
  • Beata Bednarek [Inspektor]
  • Katarzyna Renke [Inspektor]
  • Aleksandra Trzęsicka [Inspektor]
  • Joanna Fijołek [Inspektor]

5. Wydział Urbanistyki, Architektury, Strategii Rozwoju Miasta i Spraw Lokalowych [UA]:

  • Delfina Brzezicka [Naczelnik]
  • Bartosz Kaczmarzyk [Z-ca Naczelnika]
  • Ilona Kostelecka [Kierownik Referatu Lokalowego]
  • Anna Gałka [Inspektor]
  • Sylwia Tałajkowska [Inspektor]
  • Anna Wieczorek [Inspektor]
  • Katarzyna Paszek [Inspektor]
  • Karolina Turak [Podinspektor]
  • Dominika Cioch [Pomoc administracyjna]

6. Miejski Zespół Gospodarki Lokalowej i Administracji [MZGLiA]:

  • Mieczysław Kobylec [Dyrektor]

 

Piotr Surówka - Zastępca Prezydenta Miasta

 

1. Pełnomocnik ds. Profilaktyki i Promocji Zdrowia [PZ] - Piotr Grzelak

2. Centrum Kultury [CK]:

  • Jerzy Kosowski [Dyrektor]

3. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji {MOSiR]:

  • Krzysztof Stolarek [Dyrektor]

4. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej {MOPS]:

  • Małgorzata Cisek - Sopel [Dyrektor]

5. Miejskie Centrum Edukacji [MCE]:

  • Anna Misiura [Dyrektor]

6. Miejskie Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy:

  • Małgorzata Czapla [Dyrektor]

7. Miejskie Przedszkole Nr 7:

  • Grażyna Misztalewska [Dyrektor]

8. Miejskie Przedszkole Nr 12 im. Janusza Korczaka:

  • Ilona Wierzbowska - Pluta [Dyrektor]

9. Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 13:

  • Aldona Rychlewska [Dyrektor]

10. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 im. Feliksa Michalskiego:

  • Barbara Iwanicka [Dyrektor]

11. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2

  • Dariusz Dzindzio [Dyrektor]

12. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3

  • Barbara Hankus [Dyrektor]

13. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich:

  • Barbara Starek [Dyrektor]

14. Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Karola Miarki:

  • Teresa Bochenek [Dyrektor]

15. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7:

  • Danuta Pluta [Dyrektor]

16. Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 im Marii Konopnickiej:

  • Marzena Rudziewicz [Dyrektor]

17. Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej:

  • Jolanta Leśniowska [Dyrektor]

18. Miejski Żłobek:

  • Małgorzata Dorabiała [Dyrektor]

 

Krzysztof Grzelak - Skarbnik Miasta

 

1. Wydział Budżetowy i Planowania [FB]:

  • Adrianna Maniura [Naczelnik]
  • Joanna Macha [Z- ca Naczelnika]
  • Mariola Haberska [Inspektor]
  • Katarzyna Wojtyło [Inspektor]
  • Bernadeta Pisula [Inspektor]
  • Marcin Polywka [Inspektor]
  • Anna Ostalecka [Inspektor]
  • Justyna Pach [Inspektor] - umowa na czas określony zawarta w celu zastępstwa
  • Joanna Gieniusz [Inspektor]
  • Natalia Lembas - Czuba [Inspektor]
  • Beata Rosa [Inspektor]
  • Karolina Szolc [Podinspektor]
  • Sandra Skomra [Podinspektor]
  • Paulina Langner [Podinspektor]

2. Wydział Finansów [FN]:

  • Aleksandra Polywka [Naczelnik]
  • Irena Dusza - Kuczmarska [Z-ca Naczelnika]
  • Anna Hejna [Inspektor]
  • Katarzyna Baran [Inspektor]
  • Anna Hesok [Podinspektor]
  • Magdalena Baryś [Inspektor]
  • Krystyna Łącka [Podinspektor]
  • Małgorzata Ołowiak [Inspektor]
  • Agnieszka Świstuń [Inspektor]
  • Aleksandra Jankowska [Podinspektor]
  • Joanna Michalak [Podinspektor]
  • Karolina Bobek [Podinspektor]
  • Natalia Nosiadek [Młodszy Referent] - umowa na czas określony zawarta w celu zastępstwa

3. Pełnomocnik ds. Inwentaryzacji [PI] - Maria Kozubowska

 

Piotr Dudło - Sekretarz Miasta

 

1. Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego [SO]:

  • Joanna Dymkowska [Z-ca Naczelnika]
  • Beata Zawadzka [Kierownik Referetu Obsługi Ludności]
  • Dariusz Szlachcic[Kierownik Referetu Zarządzania Kryzysowego]
  • Ewelina Talaśka [Inspektor]
  • Bogusława Wilk [Inspektor]
  • Władysława Grabińska [Podinspektor]
  • Judyta Przybyła [Inspektor]
  • Beata Karwot [Inspektor]
  • Barbara Grzesiczek [Inspektor]
  • Bogumiła Sinka [Podinspektor]
  • Katarzyna Strugała [Podinspektor]

2. Wydział Świadczeń Socjalnych i Działalności Gospodarczej [SDG]:

  • Lidia Labocha - Kozar [Naczelnik]
  • Aleksandra Barwińska [Inspektor]
  • Maria Kozubowska [Inspektor]
  • Mirella Drzymała [Inspektor]
  • Marzena Szlachetka [Podinspektor]
  • Marzena Majewska [Inspektor]

3. Biuro Obsługi Rady Miasta [BRM]:

  • Wioletta Marciniak [Kierownik]
  • Marta Mastalska [Podinspektor]

4. Biuro Informatyków [BI]:

  • Jan Bajorek [Kierownik]
  • Andrzej Reszka [Główny Specjalista]
  • Szymon Juśków [Inspektor]

5. Biuro ds. Funduszy Strukturalnych, Promocji, Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi [BWP]:

  • Krzysztof Stryczek [Kierownik]
  • Krystian Pluta [Inspektor]
  • Adam Lipiński [Inspektor]
  • Michał Piszer [Inspektor]

6. Pełnomocnik ds. Bezpieczeństwa Informacji [PB] - Andrzej Reszka

 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Struktura personalna Urzędu Miasta Knurów
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Knurów
Informację opublikował:Martyna Bąk
Data publikacji:22.08.2016 10:53
Wytworzył lub odpowiada za treść:Jolanta Orłoś
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Elżbieta Wróbel
Data aktualizacji:11.09.2020 17:13