Struktura Personalna MOSiR Knurów

 

Dyrektor MOSiR Knurów:       Krzysztof Stolarek

 

Dział Kadr:

  • Beata Pochopień (inspektor ds. kadrowo-finansowych)
  • Katarzyna Rakowska (podinspektor)

 

Sekretariat:

  • Anna Paszko (podinspektor)

 

Dział organizacji imprez sportowych:

  • Zbigniew Rabczewski (instruktor sportu)
  • Waldemar Jachimowski (instruktor sportu)
  • Krzysztof Górka (instruktor sportu) zastępstwo

 

Radca Prawny:            Martyna Warchoł

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

Agnieszka Domagała           iod@mosirknurow.pl

 

  • Hubert Piekoszowski (kierowca samochodu towar. – osob.)

 

Główny Księgowy:     Anna Kazaniecka

Księgowość:

  • Iwona Jendryczko (inspektor)
  • Anna Głąb (inspektor)
  • Jolanta Pawłowska (podispektor)

Kasa:

  • Jolanta Rupińska (kasjer)
  • Monika Skubacz (sprzedawca biletów)
  • Anna Profaska ( sprzedawca biletów)
  • Grażyna Lepiorz (sprzedawca biletów)
  • Irena Ryndak (sprzedawca biletów)
  • Dorota Duda (sprzedawca biletów)
  • Lidia Sarzała (sprzedawca biletów)
  • Joanna Wydera (sprzedawca biletów)

 

Kierownik Obiektów: Waldemar Kośmider

  • Katarzyna Czapla (sprzątaczka)
  • Celina Cudok (sprzątaczka)
  • Monika Lorek (sprzątaczka)
  • Małgorzata Manista (sprzątaczka)
  • Beata Wronkowska (sprzątaczka)
  • Kazimera Szurgot (sprzątaczka)
  • Wiesław Ciszewski (starszy ratownik)
  • Robert Dziubliński (ratownik)
  • Grzegorz Piontek (ratownik)
  • Sławomir Kotowicz (ratownik)
  • Robert Lach (konserwator)
  • Daniel Janiec (konserwator)
  • Mieczysław Siwiec (konserwator)
  • Tomasz Krzywy (konserwator)
  • Janusz Rupiński (konserwator)
  • Krzysztof Wilk (konserwator maszyn i urządzeń)

 

Kierownik Obiektów: Marcin Kasprzyk

  • Katarzyna Konarska (podinspektor)
  • Piotr Konarski (pomoc administracyjna)
  • Halina Dzieżok (sprzątaczka)
  • Joanna Didek (sprzątaczka)
  • Helena Król (sprzątaczka)
  • Anna Zabrzyska (sprzątaczka)
  • Anna Dzwonek (ratownik)
  • Katarzyna Bączyńska (ratownik)
  • Weronika Galus (ratownik)
  • Marta Pawlas (ratownik)
  • Karolina Zajonc (ratownik)
  • Sławomir Jakubowski (ratownik)
  • Robert Wladarz (ratownik)
  • Nicola Borkowska (młodszy ratownik) - zastępstwo
  • Mateusz Pęczkowski (konserwator maszyn i urządzeń)
  • Jacek Szurgot (konserwator maszyn i urządzeń)
  • Andrzej Kubat (konserwator)
  • Andrzej Dzięgielewski (robotnik gospodarczy)
  • Tomasz Smolka (robotnik gospodarczy)
  • Zygmunt Walder (robotnik gospodarczy)

 

Kierownik Obiektów: Patryk Pietraczyk

  • Krystyna Biskup (sprzątaczka)
  • Jolanta Wasilewska (sprzątaczka)
  • Iwona Klawikowska (sprzątaczka)
  • Beata Kukla (sprzątaczka)
  • Marek Karwowski (konserwator)
  • Andrzej Smolka (konserwator)
  • Eugeniusz Dietrich (konserwator)
  • Wiesław Dura (robotnik gospodarczy)
  • Lech Barański (robotnik gospodarczy)
  • Robert Wesołowski (konserwator)

 

 

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Struktura Organizacyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Knurów
Informację opublikował:Beata Ślósarczyk
Data publikacji:05.07.2004 15:16
Wytworzył lub odpowiada za treść:Krzysztof Stolarek
Data na dokumencie:11.03.2021
Informację aktualizował:Anna Paszko
Data aktualizacji:11.03.2021 11:53