Struktura Personalna MOSiR Knurów
Dyrektor MOSiR Knurów: Krzysztof Stolarek
Dział Kadr:
- Beata Pochopień (inspektor ds. kadrowo-finansowych)
- Katarzyna Rakowska (podinspektor)
Sekretariat:
- Anna Paszko (podinspektor)
Dział organizacji imprez sportowych:
- Waldemar Jachimowski (instruktor sportu)
- Krzysztof Górka (instruktor sportu)
Radca Prawny: Martyna Warchoł
Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
Klaudia Kucharska iod@mosirknurow.pl
- Adam Jendryczko (kierowca samochodu towar. – osob.)
Główny Księgowy: Anna Kazaniecka
Księgowość:
- Iwona Jendryczko (inspektor)
- Anna Głąb (inspektor)
- Jolanta Nowok (referent)
Kasa:
- Jolanta Rupińska (kasjer)
- Monika Skubacz (sprzedawca biletów)
- Anna Profaska ( sprzedawca biletów)
- Grażyna Lepiorz (sprzedawca biletów)
- Irena Ryndak (sprzedawca biletów)
- Dorota Duda (sprzedawca biletów)
- Lidia Sarzała (sprzedawca biletów)
- Joanna Wydera (sprzedawca biletów)
Kierownik Obiektów: Waldemar Kośmider
- Katarzyna Czapla (sprzątaczka)
- Celina Cudok (sprzątaczka)
- Monika Lorek (sprzątaczka)
- Małgorzata Manista (sprzątaczka)
- Beata Wronkowska (sprzątaczka)
- Anna Leszczyńska (sprzątaczka) - zastępstwo
- Wiesław Ciszewski (starszy ratownik)
- Robert Dziubliński (ratownik)
- Grzegorz Piontek (ratownik)
- Sławomir Kotowicz (ratownik)
- Robert Lach (konserwator)
- Daniel Janiec (konserwator)
- Mieczysław Siwiec (konserwator)
- Tomasz Krzywy (konserwator)
- Janusz Rupiński (konserwator)
- Krzysztof Wilk (konserwator maszyn i urządzeń)
Kierownik Obiektów: Katarzyna Konarska
- Joanna Skopek (referent)
- Piotr Konarski (podinspektor)
- Halina Dzieżok (sprzątaczka)
- Joanna Didek (sprzątaczka)
- Małgorzata Gałach (sprzątaczka)
- Helena Król (sprzątaczka)
- Anna Zabrzyska (sprzątaczka)
- Marta Adamczuk (ratownik)
- Katarzyna Bączyńska (ratownik)
- Nicola Borkowska (ratownik)
- Anna Dzwonek (ratownik)
- Furtak Alicja (młodszy ratownik)
- Furtak Wiktoria (młodszy ratownik)- zastępstwo
- Weronika Galus (ratownik)
- Karolina Zajonc (ratownik)
- Sławomir Jakubowski (ratownik)
- Zenon Gałach (robotnik gospodarczy)
- Krzysztof Kijek (robotnik gospodarczy)
- Włodzimierz Lewandowski (robotnik gospodarczy)
- Mateusz Pęczkowski (konserwator maszyn i urządzeń)
- Marek Wojtanowski (robotnik gospodarczy)
Kierownik Obiektów: Patryk Pietraczyk
- Aleksandra Kampe (referent)
- Krystyna Biskup (sprzątaczka)
- Beata Kukla (sprzątaczka)
- Iwona Klawikowska (sprzątaczka)
- Jolanta Wasilewska (sprzątaczka)
- Lech Barański (robotnik gospodarczy)
- Eugeniusz Dietrich (konserwator)
- Wiesław Dura (robotnik gospodarczy)
- Marek Matonia (robotnik gospodarczy)
- Robert Orłowski (robotnik gospodarczy)
- Andrzej Smolka (konserwator)
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Struktura Organizacyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | Urząd Miasta Knurów |
Informację opublikował: | Beata Ślósarczyk |
Data publikacji: | 05.07.2004 15:16 |
Wytworzył lub odpowiada za treść: | Krzysztof Stolarek |
Data na dokumencie: | 11.03.2021 |
Informację aktualizował: | Anna Paszko |
Data aktualizacji: | 14.04.2023 12:33 |